Sectec

Sectec, Müsterilerine Yüksek Kaliteli Ürünler Sunuyor

Sac isleme ve makine üretiminde uzun yıllara dayanan tecrübesini teknoloji ve yazılım ile birlestiren Sectec Güvenlik Sistemleri, üretimini gerçeklestirdigi ürünlerle entegre sekilde çalısabilecek yazılımlar gelistiriyor. Sectec Güvenlik Sistemleri Genel Müdürü Fatih Küçükbakırcı ile Mart sayımızda hem Sectec’in
çalısma alanlarını hem de katılacakları ISAF Exlusive Fuarı’nı konustuk.

Sectec Güvenlik Sistemleri olarak müşterilerinize sunduğunuz hizmetler neler?

Sectec Güvenlik Sistemleri, çelik ve sac sektöründe 40. yılı kutlayan Küçükbakırcı Şirketler Grubu’nun daha katma değerli alanlarda var olma stratejisi kapsamında kurmuş olduğu en genç şirketi. Sac işleme sektöründen gelen tecrübemizi, teknoloji ve yazılım ile birleştirerek sektörün önderlerinden olmayı hedefl iyoruz. Müşterilerimize sürekli olarak yüksek kaliteli ve yüksek dayanımlı ürünleri sunuyoruz. Yurt içerisinde bölgesel ve lokal bayiler oluşturmaya devam ediyoruz. Aynı anda ihracatiçin hamleler yapmaya başladık ve birçok ülkeye ihracatımızın da temellerini atıyoruz. ‘Sağlam Teknoloji’ sloganıyla ürettiğiniz ürünlerinizde
teknolojiyi ne boyutta kullanıyorsunuz? Teknolojiden nasılyararlanıyorsunuz?

Saç işlemeden ve makine üretiminden gelen teknik bilgimiz ve hammadde gücümüz ile sürekli teknolojiye yatırım yapmamızı ve sektörde yeni teknolojiler geliştirme hedefi mizi harmanlayarak “Sağlam Teknoloji” sloganımızı türettik. Üretim süreçlerimizde metal işlemenin yanında içerisindeki ana kartlarımızı da kendi tesisimizde üretiyoruz. Bununla birlikte geçiş sistemleri sektörünün yazılım tarafı için de çalışmalar yapıyoruz. Ürünlerimiz ile entegre olarak çalışabilecek yazılımlar geliştiriyoruz.

Ankara ISAF Exlusive Fuarı’nda katılımcısınız. Fuar, Sectec Güvenlik Sistemleri için nasıl avantajlar sağlıyor? Size getirileri nelerdir? ISAF Exlusive Fuarı, ağırlıklı olarak kamu sektörünün ziyaret ettiği bir fuar. Kamu sektörü geçiş sistemlerini en çok kullanan ve önemseyen kesim. ISAF Exclusive Fuarı sayesinde kendimizi daha iyi tanıtma ve ifade etme şansı bulacağız. Bizim için yeni ilişkiler ve yeni pazarların oluşacağı bir fuar olmasını hedefl iyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Ülke olarak son dönemlerde sıkça vurguladığımız yerli teknoloji ve yerli üretim için birçok fi rma gayret gösteriyor. Bizde bunun için ciddi yatırımlar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bu vizyon ülkemiz için çok değerli. Bu sayede birkaç yıl önce ithal ettiğimiz ürünleri, bugün ülkemizde üretip, ihracatını yaparak ülkemiz için katma değer oluşturmaktayız. Bu fuarda, güvenlik ekipmanları sektörünün en önemli üreticileri yer alacak. Tüm katılımcılar için verimli bir fuar olmasını temenni ediyoruz.

Leave a Comment